Dom

Krzesła schodowe idealne do domu

Mieszkając w domu jednorodzinnym, możemy czuć się wyjątkowo, kiedy mamy do dyspozycji tak dużą własną przestrzeń. Jednak osoby niepełnosprawne mogą czuć się nieco zagubione, zwłaszcza, jeśli pozostają same w domu. Z pewnością również chciałyby uczestniczyć w życiu rodzinnym, jednak ze względu na swoją niepełnosprawność, ich możliwości ruchowe są mocno ograniczone. Prawdziwą przeszkodą nie do pokonania są dla nich schody, które ...

Czytaj więcej »

Dla kogo nowoczesne projekty domów

BRAFDESIGN Rafał Biskup

Coraz więcej osób decyduje się na budowanie nowoczesnych domów wolnostojących. Dzieje się tak najczęściej z wielu różnych przyczyn. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że projekty takich domów są dość proste, gdyż bryła jest geometryczna w kształcie prostokąta lub kwadratu, przeważnie z dachem dwuspadowym, bądź jednospadowym, przechylonym pod odpowiednim kątem na jeden bok.

Czytaj więcej »

Chcesz tanio umeblować pokoik dla 3-latka? Poznaj meble z pianki tapicerskiej

Stoisz przed wyzwaniem umeblowania pokoju dla Twojej trzyletniej pociechy? Masz ograniczony budżet, a mimo to nie zamierzasz pójść na kompromisy w kwestii jakości i bezpieczeństwa? Cóż, wygląda na to, że istnieje dla Ciebie idealne rozwiązanie. O czym mowa? Oczywiście o meblach z atestowanej pianki tapicerskiej, w których Twoje dziecko się zakocha, a Twój portfel nie będzie wymagać reanimacji.

Czytaj więcej »

Meble dziecięce. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Spoglądanie na świat z perspektywy dziecka to rzecz niełatwa, ale i niezbędna, jeśli chcemy dokonać właściwych wyborów podczas meblowania pokoju dla naszej pociechy. Nasze potrzeby czasem diametralnie różnią się od potrzeb dzieci, o czym często zapominamy. No właśnie, na co zwrócić uwagę, mając przed sobą wyzwanie umeblowania dziecięcego pokoju?

Czytaj więcej »