drukarki

Atrament w drukarkach – popularne typy

Liczba rozpoznawalnych firm produkujących sprzęt drukarski, przy którym nie pozbędziemy się całego budżetu w trakcie zakupów, jest niewielka, a mimo to na półkach wyspecjalizowanych sklepów możemy wybierać wśród modeli urządzeń, które pozornie nie różnią się w parametrach technicznych. Współcześnie bez zaawansowanej drukarki nie można sobie wyobrazić pracy całego biura, a coraz częściej także i w domu.

Czytaj więcej »

Jaki są popularne rodzaje drukarek?

Liczba uznanych firm produkujących drukarki jest niewielka, jednak na półkach sklepowych jesteśmy świadkami ogromnego wyboru wśród modeli urządzeń o podobnie wyglądających parametrach technicznych. Coraz częściej bez zaawansowanej drukarki praca w biurach i w domu jest mocno ograniczona. Jak nie stracić pieniędzy i wybrać właściwy model odpowiadający na nasze potrzeby?

Czytaj więcej »

Czy jest sens samodzielnie naprawiać kserokopiarkę czy drukarkę?

Pewnie każdy z nas spotkał się z taką sytuacją, że chciał coś wydrukować, ale najzwyczajniej w świecie nie był w stanie tego zrobić. W większości przypadków chodzi o brak tuszu, ale zdarza się również tak, iż wina leży po stronie drukarki.

Czytaj więcej »

Czy wiesz co zrobić z wadliwym sprzętem biurowym?

Gdy Twoja drukarka odmawia posłuszeństwa, a więc najzwyczajniej w świecie nie chce drukować, przede wszystkim nie powinieneś popadać w panikę. Przecież wszystko, no może prawie wszystko, można naprawić. Nie inaczej jest w przypadku drukarek. Jednakże kategorycznie odradzam naprawę drukarki na własną rękę.

Czytaj więcej »

Jak porządnie zadbać o drukarkę w swojej firmie?

Dbanie o sprzęt komputerowy to jedno z najlepszych wyjść do cieszenia się urządzeniami przez lata. Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać w tę stronę, jest dokładne zapoznanie się z dana instrukcja obsługi. Dzięki temu nie tylko posiądziemy odpowiednią wiedzę odnośnie tego, jakie funkcje posiada drukarka, lecz również dowiemy się, w jaki sposób użytkować ją najbezpieczniej.

Czytaj więcej »