AGD

Zadaszenia do restauracji

Lato to dla restauratorów istne utrapienie.  Z wnętrz restauracji, barów, itd. migrują do przeróżnej maści ogródków, parasoli, wiat, przybudówek. Prawie zawsze po zimowym sezonie stan zadaszeń restauracyjnych tego typu pozostawia wiele do życzenia a kupno co sezon nowego zadaszenia jest mocno nieekonomiczne.

Czytaj więcej »

Zakup porcelany w hurtowniach

W dzisiejszych czasach ludzie bardzo chętnie kupują do domów różnego rodzaju wyposażenie. Ważne są oczywiście różnego rodzaju meble. Meble to priorytet. Kiedy już umeblujemy mieszkanie, wówczas należy pomyśleć o wyposażeniu poszczególnych pomieszczeń. Bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu jest kuchnia i salon. Do kuchni potrzebne nam będą talerze, garnki, sztućce i różnego rodzaju sprzętu: lodówka, piecyk, mikrofalówka i zmywarka.

Czytaj więcej »

Porcelana – czy to już schyłek? Czy renesans?

W dobie plastikowych kubków, „zrywek” i naprawdę przeróżnej maści sztucznych tworzyw, porcelana wydaje się być dawnym reliktem przeszłości skośnookich chińczyków popijających bezsmakową herbatę zieloną siedzą w kucki i udając sztuczną powagę. Na co dzień pewnie masz mało styczności z delikatną białą lub lekko zdobioną porcelaną, kojarzoną z zakurzonym barkiem babci Genowefy lub dworkiem – skansenem w wiosce obok.

Czytaj więcej »