Usługi detektywistyczne

Może Was to zdziwi ale w dzisiejszych czasach detektywi mają ręce pełne pracy. Bynajmniej nie jest to śledzenie niewiernego męża czy żony. Z usług agencji detektywistycznych korzystają przede wszystkim firmy i duże korporacje. Kwitnie wywiad gospodarczy. Korporacje w pogoni za najnowszymi osiągnięciami technologicznymi nie cofną się przed użyciem nielegalnych metod. Wywiad gospodarczy to często istotny i ważny dział w szkielecie dużych biznesów.

Wywiad gospodarczy

W skrócie – jest to podglądanie swojej bezpośredniej konkurencji, wykradanie procesów technologicznych, produktów lub półproduktów. Często o wiele bardziej opłaca się wynająć agencję prywatnego wywiadu gospodarczego niż utrzymywać bardzo kosztowne działy rozwojowe. Wykradzione pomysły są potem lekko korygowane tak aby nikt nie posądził firmę o plagiat lub naruszenie patentu i mogą z powodzeniem trafić do produkcji.

Wywiad gospodarczy będzie więc pozyskiwaniem niejawnych informacji z zakresu obrotu gospodarczego i przemysłowego dotyczących sytuacji gospodarczej przedsiębiorstw, sprawdzaniem wiarygodności i wypłacalności partnera w interesach.

Detektyw

Cały czas w naszym kraju prywatne agencje detektywistyczne są zakładane przez były pracowników służb mundurowych, specjalnych, wojska lub policji.

O Redakcja

Autorem artykułu jest Redakcja serwisu bre.net.pl. Kopiowanie w części lub całości bez zgody redakcji jest zabronione.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

Jesteś botem? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.