BRAFDESIGN Rafał Biskup
BRAFDESIGN Rafał Biskup

Projekty nowoczesnych domów parterowych

Projekty nowoczesnych domów parterowych są doskonałym wyborem, jeśli interesuje nas prosta kubatura budynku, innowacyjne rozwiązania, czy modernistyczny styl architektoniczny.

Można zdecydować się na domy, które będą mieć płaski dach, geometryczny kształt, jak też na domy, które mają dach na przykład dwuspadowy, który kojarzy się bardziej z tradycyjnym budownictwem. Z pewnością do największych zalet takich projektów można zaliczyć to, że idealnie sprawdzają się one na działce o niedużym metrażu. Można bowiem zdecydować się na taki szkic, który będzie pasować na działce w kształcie litery L, jak też na takiej, która ma kształt kwadratu.

Wybierając projekty nowoczesnych domów parterowych, możemy postawić na inteligentne technologie, dzięki którym na przykład do naszego wnętrza będzie wpadać więcej dziennego światła. Ponadto dom nowoczesny można bardzo łatwo podzielić na strefę dzienną, jak i nocną, czy też na taką, która będzie osłonięta od miejskiego zgiełku, zazwyczaj znajdująca się na tyłach domu, a więc tam, gdzie najczęściej chcemy mieć swój taras wychodzący na ogród.

Do niewątpliwych zalet takich projektów można zaliczyć to, że bez trudu uda się je dostosować do indywidualnych potrzeb. Można na przykład zrezygnować z garażu, bądź też zdecydować się na większą kuchnię, by nowoczesny dom parterowy był w pełni funkcjonalny. Wybierając takie projekty, możemy bardzo dokładnie przyjrzeć się rozrysowaniu poszczególnych stref i pomieszczeń za sprawą trójwymiarowej wizualizacji. W ten sposób już nie trzeba sobie wyobrażać tego, jak będzie się prezentować dany budynek i poszczególne wnętrza.

Nie da się też ukryć, że projekty nowoczesnych domów parterowych są ukierunkowane na energooszczędne rozwiązania. Warto więc zdecydować się na taki szkic, gdyż wraz z jego wyborem będziemy mogli liczyć na późniejsze oszczędności związane z eksploatacją takiego budynku, a w szczególności z jego ogrzewaniem. Nie bez znaczenia jest również to, jak taki budynek się prezentuje – z pewnością będzie się wyróżniać, jeśli zdecydujemy się na nowoczesną bryłę.

fot: https://www.brafdesign.com/

O Redakcja

Autorem artykułu jest Redakcja serwisu bre.net.pl. Kopiowanie w części lub całości bez zgody redakcji jest zabronione.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

Jesteś botem? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.