Noclegi pod Tatrami – może w Bukowinie ?

A atrakcji w Tatrach jest co nie miara. Osoby szukające wrażeń na łonie natury mogą skorzystać z oferty gospodarstw agroturystycznych, których na terenie Podhala jest mnóstwo i które oferują pokoje i noclegi z wyżywieniem regionalnym.

noclegi w Białce Tatrzańskiej

Wtedy ma się możliwość mieszkania w prawdziwej góralskiej chacie z drewna, jedzenia codziennie regionalnych potraw jak kwaśnicy i oscypków. Osoby, które lubią luksus mogą zatrzymać się w ekskluzywnym zakopiańskim hotelu, czy kameralnym, ekstrawaganckim pensjonacie.

Białka Tatrzańska oferuje gościom baseny termalne , jak również zabiegi SPA. Baseny termalne w Białce Tatrzańskiej to doskonałe miejsce do zabawy dla całej rodziny. Białka Tatrzańska  jest znanym ośrodkiem uzdrowiskowym. Na terenie ośrodka znajduje się kilkanaście basenów i aquaparków, nowoczesne zjeżdżalnie i miejsce zabaw dla dzieci, gabinety do rehabilitacji i odnowy biologicznej, gabinety kosmetyczne, krioterapia i wiele innych gabinetów prozdrowotnych. Turystyka w tym regionie Polski przeżywa swój może nie burzliwy ale jednak stabilny wzrost i rozkwit.

Blask Zakopanego nieco przygasł. Tamtejszy rozwój infrastruktury turystycznej wydaje się być nieco wolniejszy niż w miejscowościach ościennych. Nie wielkie Zakopane, skupione wokół swoich problemów z własnościami działek pod trasy zjazdowe, bardzo duże problemy komunikacyjne zostaje w tyle za mniejszymi ale lepiej zorganizowanymi miejscowościami. Tylko Tatry i ich bliskość z Zakopanego dają mieszkańcom stały i duży napływ turystów co jak wiadomo może się zmienić.

O Redakcja

Autorem artykułu jest Redakcja serwisu bre.net.pl. Kopiowanie w części lub całości bez zgody redakcji jest zabronione.