Koszt zakupu fontanny czekoladowej to kwota od około 100 złotych nawet do kilku tysięcy złotych.
Koszt zakupu fontanny czekoladowej to kwota od około 100 złotych nawet do kilku tysięcy złotych.

Fontanna czekoladowa

Każdy, kto choć raz w życiu organizował jakieś przyjęcie wie, jak trudne i odpowiedzialne to zadanie. By wszystko było jak należy, o wszystkim trzeba pomyśleć zawczasu. Należy sporządzić listę zaproszonych gości, pomyśleć o właściwym lokalu, dekoracji, muzyce, ustalić menu. Potem wystarczy tylko plany wcielić w życie i sprawić … by wszyscy dobrze się bawili. No właśnie – ale jak to zrobić?


Najprostszym sposobem byłoby zaplanować „dla każdego coś dobrego”. O ile w przypadku domowej imprezki dla sześciu osób byłoby to możliwe, o tyle w przypadku spotkań bardziej „masowych” jest to już raczej mało realne. Trzeba zatem pomyśleć o bardziej uniwersalnych rozwiązaniach. Świetnym pomysłem zdaje się być przygotowanie dla gości fontanny czekoladowej. Jest to pomysł prosty a przy tym bardzo efektowny. Jego ogromnym plusem jest także fakt, że nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Obecnie, wraz z rosnącą popularnością czekoladowych fontann, znalezienie firmy, zajmującej się wynajmem lub kompleksową obsługą czekoladowej fontanny, jest dziecinnie proste. Fontanny mają różne rozmiary.

Koszt zakupu fontanny czekoladowej to kwota od około 100 złotych nawet do kilku tysięcy złotych.

Koszt zakupu fontanny czekoladowej to kwota od około 100 złotych nawet do kilku tysięcy złotych.

Mieszczą też różne objętości czekolady – w zależności od ilości osób, obecnych na spotkaniu oraz od czasu jego trwania. Istnieje możliwość zakupienia mniejszej fontanny czekoladowej do użytku domowego. Na rynku istnieje szeroki wybór produktów. Podobnie jak fontanny profesjonalne, również i te „domowe” mają różne rozmiary. Różni je także cena. Koszt zakupu fontanny czekoladowej to kwota od około 100 złotych nawet do kilku tysięcy złotych. Czekoladowa fontanna to oczywiście w głównej mierze czekolada. Należy jednak pamiętać, że praktycznie zawsze towarzyszą jej i inne smakowe doznania. Najczęściej w czekoladzie z fontanny moczone są owoce,  pianki marshmallow, ciasteczka, pralinki, słomki ptysiowe, rurki waflowe, mini ptysie i żelki.

Czekoladowa fontanna śmiało pretenduje do miana atrakcji wyjątkowej, gdyż nie tylko cieszy podniebienie gości, ale stanowi również radość dla oka. Nie bez znaczenia jest także wyjątkowy zapach prawdziwej czekolady, unoszący się w powietrzu. Czekoladowa fontanna bez wątpienia uczyni każde przyjęcie i spotkanie wyjątkowym i niezapomnianym. Nie da się bowiem zapomnieć widoku, smaku i zapachu czekoladowych kaskad. Zapewniam, że nie dotyczy to tylko wyjątkowych łasuchów i amatorów czekolady.

Kiedy zbliża się ten wyjątkowy dzień. Dzień, w którym wszystko jest inne piękne, a kiedy nawet pada deszcz, to jest on magiczny i niesie ze sobą dobrą przepowiednią. Deszcz padający w dzień ślubu oznacza bowiem majątek. To tak, jakby z nieba spadały bilony i otaczały młodych, którzy za chwilę będą przeżywać swoje szczęście. Dzień ślubu z uwagi na to, że powinien być właśnie taki wyjątkowy, trzeba starannie zaplanować. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że niesamowicie ważne w tym dniu stanie się ubranie i zaplanowanie uroczystości. O takich rzeczach myśli się oczywiście dużo wcześniej. Sala, orkiestra, suknia, garnitur – to wszystko zamawia się już, wynajmuje na rok przed planowanym ślubem.
Niezwykle ważne jest również zarejestrowanie całego wydarzenia na płytę CD. Fotografia ślubna to pamiątka na całe życie, dlatego młoda para powinna zainwestować chociaż w kilka takich niezwykłych, magicznych fotografii. Obecnie odchodzi się od kamerowania uroczystości, na rzecz właśnie reportażu ślubnego, który składa się ze zdjęć odpowiednio podpisanych. Pod każdym zdjęciem może być również umieszczona w albumie sentencja o miłości albo sentencja pasująca do danej chwili np.: do kwiatów, do tęczy, do pogody, do ślubnego samochodu, do spojrzeń nowożeńców.

O Redakcja

Autorem artykułu jest Redakcja serwisu bre.net.pl. Kopiowanie w części lub całości bez zgody redakcji jest zabronione.