Fasady w tanim budowaniu domów do zamieszkania

Konstrukcje aluminiowe są projektowane w oparciu o profile i materiały tylko renomowanych, najlepszych producentów. Zapewniamy użytkownikom doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji w tym doradztwo techniczne, konsultacje projektowe, pomiar, transport, montaż i serwis

Aluminium jest perfekcyjnym materiałem zarówno do okien, jak również drzwi, drzwi przesuwnych oraz dodatkowo ogrodów zimowych. Aluminium jest materiałem wytrzymałym, nie pęka, nie wypacza się ani nie odbarwia i profile nierdzewne. Co istotne wymaga minimalnej konserwacji i daje maksimum bezpieczeństwa. Wszystkie produkty dostępne są w różnorakich stylach i bogatej palecie kolorów.

Do produkcji stolarki aluminiowej stosuje się dwa rodzaje profili. 1szy z nich to profile z przekładką termiczną tzw. „ciepłe” przeznaczone są do zaprojektowania ślusarki zewnętrznej. Profile „zimne” bez przekładki termicznej znajdują wykorzystanie w konstrukcjach znajdujących się na całość wewnątrz budynków. Wszechstronność systemu zwiększa możliwość dokonania rozwiązań w sytuacji różnorakich rozwiązań konstrukcyjnych.

źródło: eko-swiat.pl – stopy aluminium

O Redakcja

Autorem artykułu jest Redakcja serwisu bre.net.pl. Kopiowanie w części lub całości bez zgody redakcji jest zabronione.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

Jesteś botem? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.