Czym jest wywiad gospodarczy?

Biały wywiad gospodarczy znaczy zbieranie i analizę treści pozyskanych z ogólnie dostępnych źródeł.
Zawodowo trudnimy się pozyskiwaniem i analizą treści, przygotowanie raportu w oparciu o biały wywiad nie stanowi dla nas problemu.
Zasadą jest natomiast to, że przygotowany przez moją firmę opis zawiera także informację, których zdobycie wymaga fachowej edukacji i działań detektywistycznych.

W współzależności od oczekiwań naszych Klientów przygotowujemy  ocenę wiarygodności wskazanych przez nich przedsiębiorstw.
Taka ocena jest najbardziej przydatna w chwili gdy Kontrahent jest zainteresowany nawiązanie współpracy z określonym przedsiębiorcą, lub zawarciem kontraktu o szczególnym znaczeniu.
Nasi Kontrahenci uzyskują szczegółowe informację na temat wskazanego  przedsiębiorstwa/spółki, jego historii, zrealizowanych projektów, opinii innych parterów handlowych, płynności finansowej. Sprawdzimy jaki jest styl pracy tego przedsiębiorcy, dowiemy się czy działa etycznie, czy też w metodę nieuczciwy.
Ta wiedza pozwoli podjęć dobrą decyzję w zakresie kolejnej współpracy naszego Nabywcy z zweryfikowanym przedsiębiorcą.
Umotywowany dobór partnerów w interesach wprost wpływa na wyniki majątkowe jak i na  wiarygodność,  
opinię i uznanie na rynku w gronie Nabywców , a ponadto nabywców.

Wywiad gospodarczy jak dziedzina którą zajmuje się licencjonowany detektyw jest w naszym kraju nowością. Pynajmniej w formie działalności prywatnej nie możemy się tutaj poszczycić długoletnią praktyka w branży i jednostakmi wybitnymi w tej bądź co bądź bardzo trudnej dziedzinie detektywa gospodarczego. Z drugiej jednak strony detekty gospodarczy w naszym kraju ma przed sobą ogromne obszary do zagospodarowania swoimi usługami, nie dużą, póki co, konkurencję i swobodę w poruszaniu się.

Poczytaj więcej na http://bre.net.pl/uslugi-detektywistyczne-jeden-z-tematow-wakacyjnegoprzewodnika

O Redakcja

Autorem artykułu jest Redakcja serwisu bre.net.pl. Kopiowanie w części lub całości bez zgody redakcji jest zabronione.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

Jesteś botem? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.