Czym jest podnośnik sufitowy

Podnośniki sufitowe składają się z szerokiego wachlarza części , komponentów, szyny, kompletnego asortymentu szelek do podnoszenia , a oprócz tego dodatków. Używając wszystkich części składowych, jesteśmy w stanie zaprojektować system sufitowy, który ma możliwość zostać dostosowany indywidualnie do istniejących warunków w pomieszczeniu.

System może być wolnostojący – autonomiczny, jednotorowy lub kombinowany. Za miejsce instalacyjne służy podłoga, sufit lub ściany.

Podnośniki sufitowe zapewniają użytkownikowi:

Wygodę, bezpieczeństwo i mobilność. Mniej zranień, mniej strachu przed upadkiem, więcej satysfakcji . Firma Rehamil dostarcza zarówno towary jak i systemy Guldmann. Zapewniamy konsultację i warsztaty w użytkowaniu, by utrzymać najlepszą użyteczność naszych systemów.

Podnośniki zainstalowane do sufitu nie zajmują przestrzeni podłogi. Zyskuje się więcej sposobności do transportowania, podnośnik zawsze jest pod ręką i gotowy do użytku. Nasi doświadczeni doradcy i instalatorzy zaplanują i zainstalują twój system z optymalnym wykorzystaniem twojej przestrzeni.

Dobrze przystosowany system podnośnika sufitowego ulepsza wydajności podnoszenia i oszczędza czas podczas dnia powszedniego – Czas, aby troszczyć się…

System podnośników sufitowych może zostać zainstalowany w domach osobistych, w szpitalach, w instytucjach opiekuńczych, w domkach letniskowych, basenach w połączeniu z hipoterapią oraz dodatkowo rehabilitacją ruchową, etc.

Windy schodowe inaczej nazywane windami krzesełkowymi, krzesłem schodowym jest to pewnego typu urządzenie dźwigowe służące do transportu po schodach osób niepełnosprawnych bądź ludzi starszych. Poruszają się windy schodowe po szynie jezdnej przymocowanej do stopni schodów. Są wyposażone w napęd w postaci silnika elektrycznego. Jest kilka powodów dla których warto zainwestować w takie urządznie. W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment kiedy nasze zdrowie lub zdrowie naszych najbliższych zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Czynności wykonywane dotychczas zaczynają nam sprawiać coraz większe kłopoty. Do jednych z najtrudniejszych należy wchodzenie po schodach, priorytetowo kiedy osoba niepełnosprawna czy starsza mieszka wysoko w bloku, w którym nie posiada windy. Oczywiście windę taką można zainstalować jednak są to dość spore koszty, które mogą równać się wartości nowego domu. W takich sytuacjach można zamontować o wiele tańsze rozwiązanie windy schodowe nazywane przeciwnie krzesłami schodowymi, która w bezpieczny sposób pomogą nam pokonywać schody i nie będą zagrażać naszemu życiu i zdrowiu. Urządzenia te są wyposażone w odpowiednie przyciski czy joysticki ułatwiające sterowanie nimi a także piloty gwarantujące łagodny start jak również zatrzymanie.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

O Redakcja

Autorem artykułu jest Redakcja serwisu bre.net.pl. Kopiowanie w części lub całości bez zgody redakcji jest zabronione.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

Jesteś botem? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.